NB II: Hírek

Egyszer fent, egyszer lent

2020.12.12.

ELTE-BEAC-Haladás VSE II. 5:4 (2:3)

Gólszerzők: Horváth Norbert 2 (6., 10.), Németh Benjamin (5.), Sipos Gergő (36.)

Fiataljaink az ELTE otthonában kaptak ki nagy küzdelemben 5:4-re az NB II-es futsal bajnokságban!

A 12. körben, az ELTE-BEAC vendégeként is remekül kezdett Sziffer András legénysége, ugyanis a 10. minutumban már 3 találattal jártak előrébb a zöld-fehér fiatalok. Ezt követően azonban homok került a gépezetbe, és a fővárosi házigazdák a félidő végére feljöttek 3:2-re.

Sajnos a rossz széria a második játékrész elején is folytatódott, így a zsinórban öt gólt szerző „egyetemisták” a 33. percben már 5:3-ra vezettek. A hajrában Sipos Gergő találatával még sikerült szépíteni, de az egyenlítés már nem jött össze. Ebből adódóan a budapesti vendégjáték vége 5:4 arányú verseség lett.

Búslakodásra azonban semmi ok, mivel a Hali II. így is a tabella első helyéről várhatja a folytatást.